Üniversite Komisyonu

Sendika bir sivil toplum kuruluşudur. Devlet yetkililerinin çalışanların sorunlarından haberdar olabilmesi için sendikalar vardır ve devlet tarafından desteklenir. Çalışanlara her üç ayda bir yapılan toplu sözleşme ödeneği sorunların çözümüne katkı sağladıkları içindir. Kısaca vatanına ve meslektaşlarına faydalı olmak isteyen her çalışan devlet tarafından desteklenir. Bu sebeple duyarlı mesleğini seven tüm insanlar sendikalı olmalıdır

Sendikamız, tamamı çalışanlardan oluşan bağımsız bir sendikadır. Yönetimimizdeki hiç kimse herhangi bir maaş yada izin kullanmamakta olup fedakarca meslektaşlarının ve mesleklerinin itibarını ve hakkını korumak için çalışmaktadır. Sendikamız yönetimi olarak tüm çalışanları haklarımızı önemsiyoruz. Haklarımızı biliyor ve haklarımızı koruyoruz. Sendikamız gelirlerinin tamamı çalışanların haklarını korumak ve kazanmak için kullanılmaktadır.

Bizleri diğer sendikalardan ayıran en önemli özelliğimiz çıkar amaçlı mücadele etmiyor olmamızdır. Bizler yapısı gereği haksızlık karşısında susamayan, hakkından asla vazgeçmeyen çalışanlarız. Sağlık Hak Sen hiç bir üyesine bireysel menfaat vaat etmez. Hak Sen Sorunlar varsa mücadele edeceğini sorunları çözeceğini vaat eder. Mevcut kazanımlarımız ve devam eden davalarımız bu söylemlerimizin ispatlarıdır.

Ad, Soyad

Başkan

Ad, Soyad

Başkan Yardımcısı

Ad, Soyad

Başkan Yardımcısı

Ad, Soyad

Başkan Yardımcısı

Ad, Soyad

Raportör

Ad, Soyad

Üye

Ad, Soyad

Üye

Ad, Soyad

Üye

Ad, Soyad

Üye

Ad, Soyad

Üye